Tábor 28.6. - 12.7. 1998 Zátoň

Olympiáda

gabina_hrosici Gábina na hřišti sbírá naše dva drobečky - Terezku a Ondru. To, že poslední dva jmenovaní mají dohromady zhruba čtvrt tuny, jen dokazuje jakou děsivou sílu má Gábina. ( Pozor na ní )
Foto Méďa
Výborná disciplína - Hod kládou. Hází Martin, sleduje ho Jitka. Mám dojem, že si potom Martin pustil tu kládu na hlavu :))
Foto Méďa
martin_jitka_hod_kladou
opici_draha Výborně. Opičí dráha. Kdopak se to tam válí - Lukáš. Bivoj mu pomáhá převalit se, aby takhle nezůstal věčně. Dál už na něj čeká Petra, která ho chce nutit proskočit obručí. Všechno to pečlivě sleduje a zaznamenává Gábina.
Foto Méďa
Děsná disciplína - žabáci. Zrovna skáče Katka a Martin, Ivoš je povzbuzuje.
Foto Méďa
skokani_katka_martin_ivos
slalom_gita_bivoj Slalom s míčkem na pálce - Gita se snaží, Bivoj tlačí očima a náramně povzbuzuje k vyšší rychlosti ( Jeď, jeď, jeď, jeď, ... )
Foto Méďa
V klubovně - Slalom nosem. Soutežící Tomáš Malý tlačí míček nosem mezi kuželkami. Pro ostatní obrovská legrace.
Foto Méďa
slalom_tomas_maly
tomas_jitka_slalom_nosem Totéž, ale s jiným účastníkem. Je to taky Tomáš, ale jiný. Jitka sleduje a jako trenér :) vymýšlí nejlepší techniku - hned jí předříkává svému svěřenci.
Foto Méďa
Jak dlouho se udržíte viset na hrazdě ? Tenhle malý chlapík - Lukáš - tam vydržel nesmírně dlouhou dobu - mám dojem něco přes dvě minuty. Byl prostě nejlepší.
Foto Méďa
vis_lukas
vis_tomas A tady visí Tomáš. Jistě také nedopadl špatně.
Foto Méďa

Nuže tedy pokračujme.
Nebo Back.